Sesja Kobieca

sesja kobieca

dla Siebie

„Nie wiedziałam, że mogę tak wyglądać! Pięknie. Podobam się sobie”.

Czasem wystarczy jedno zdjęcie … 
by poczuć się piękną.
– takie, na którym podobamy się sobie. 

My kobiety potrafimy być bardzo krytyczne wobec własnego wyglądu, tymczasem zdjęcia są po to by zatrzymać czas, uchwycić nieuchwytne.
Robione w studiu czy w plenerze, w słoneczny dzień czy w sztucznym świetle, to tylko warunki, jakie mamy do dyspozycji, które jako fotograf potrafię wykorzystać. 
Najważniejsza jest atmosfera. Atmosfera, w której dwie strony czują się komfortowo, bezpiecznie, w której kawałek po kawałku można odsłaniać siebie, swoje uczucia, to kim jesteśmy w środku. 
Potrafię o to zadbać, stworzyć warunki, w których poczujesz się swobodnie i dobrze.
„Olena poprawiała moje niesforne loki i przypominała o oddychaniu. Czułam, że dba o to, abym dobrze wyglądała na tych zdjęciach. Dzięki temu mogłam się rozluźnić”.

Komfort nie zawsze przychodzi od razu, czasem po spacerze, gdy szukamy najlepszego miejsca, po rozmowie o tym co ważne, kiedy odrywamy się od codzienności. 
Gdy rozmawiamy, milczymy, gdy odkrywamy piękno natury, gdy wspominamy o tym, co było dobrego w naszym życiu, robimy głęboki wdech i lecimy za marzeniami.
Kiedy patrzę na osobę, którą fotografuję, widzę jej piękno, staram się uchwycić te momenty zadumy, radości, rozmarzenia, kiedy ciało jest swobodne a głowa wolna od myśli. 
Piękno bycia tu i teraz. 

Sesje kobiecą portretową dzielę na dwie różne: plenerową i studyjną (z użyciem fotograficznych teł i studyjnych świateł). Posiadam studio fotograficzne w Kobyłce, ale również mogę pracować w innych studiach na życzenie klienta, wtedy cenę sesji powiększymy o dodatkowe min. 75zł-max.150zł za godzinę pracy w studiu w zależności od wybranego studia.

15 zdjęć w galerii elektronicznej (każde zdjęcie w wersji kolorowej i czarno-białej)
Koszt: 650 PLN

Opcje dodatkowe:
Makijaż i fryzura 250 zł.
Dodatkowe zdjęcie – 30zł/szt.

 

"Tematem, który mi towarzyszy przez całe życie już od najmłodszych lat i dotyczy nie tylko tego świadomego, kobiecego życia, ale życia w ogóle, to taka walka o to, żeby być sobą"

słowa Miriam z książki "Kobieta" Eta Kobi

Zaufali mi

cudowne kobiety

uśmiechnięta kobieta

z dobrym sercem

i otwartą duszą

kobieta w pracowni gliny

OFERTA Wydruków

FINE ART printy

ROZMIARY

15x23

cena

Pierwsze 10szt w cenie 50zl, każde nasepne 5 zł.

FOLIO BOX

rozmiary

13x18 20x25 20x30

28x36 30x40

cena

od 150zł za Folio Box z 10 kartami

Album

ROZMIARY

15x20 20x20 25x25

30x20 30x30 36x28

cena

od 200zł
za 10 rozkladówek

Zastanawiasz się