Zapraszam na

Spotkanie

Chcę
Fotografia z myśłą o Kobietach. Portret studyjny i plenerowy. Fotografia z myśłą o Kobietach. Portret studyjny i plenerowy.

Witam Cię na mojej stronie. Mam na imię Olena. Od lat fotografuję dziewczynki, młode kobiety i kobiety dojrzałe. Będzie mi bardzo miło Cię poznać. Zapraszam do nowej przygody!

"Zadowól się tym, że wodom pozwolisz się uspokoić, a słońcu i księżycowi odbijać się w powierzchni twojego istnienia"​

Rumi - Poeta suficki

Zapraszam do kontaktu. Razem wybierzemy czas, miejsce, omówimy garderobę lub jej brak. Opowiesz mi o swoich marzeniach, a ja dam znać, czy zmogę pomóc je spełnić. Jeżeli myśl o indywidualnej sesji fotograficznej kręży w twojej głowie od dawna, to daj mi znać.
Masz przekonanie, że sesja fotograficzna jest nie dla Ciebie? Inni mogą sobie pozwolić, ale nie Ty. Kobieto, Ty masz być szczęśliwa i pozwalać sobie na mniejsze i większe przyjemności. Może to będzie Twoj sposób na bycie nową inną. Skoro jestes w tym miejscu, to pewnie nie przez przypadek. Nie bój sie swoich pomysłów. Pozwól sobie .....

- Jestem tu dla Ciebie. Olena Herasym

Bliskie mojemu sercu kobiety

"Zdjęcia są przepiękne i spełniają wszystkie oczekiwania, a nawet więcej - są magiczne, pełne wyrazu i ja doprawdy nie wiem jak można złapać tak wspaniałe kadry podczas chwil, które wydają się takie zwyczajne."
Julita Jamza-Szik
Trener zumby
"Olena zaczarowała mnie i sprawiła, że skakałam jak mała Dziewczynka ..tańczyłam ..robiłam ulubione asany..i weszłam w rolę nawet Biznes Women!! No popisywałam się i przechodziłam sama Siebie..a przy tym super odkrywałam Siebie."
Joanna Kitlińska-Stępień
Refleksolog
"Bardzo dziękuję za wspaniałą przygodę i naprawdę cudowną atmosferę. Pani Olena jest mega pozytywną kobietą. To była moja pierwsza sesja fotograficzna, a czułam się jak na rozmowie z bliską przyjaćólką. Dziękuję i serdecznie polecam!"
Anna
Tłumacz