Tu i Teraz 

Aby stać się lepszą, nie musisz czekać na lepszy świat.

Możesz być sobą, możesz boso chodzić po trawie, dotykać drzew, uśmiechać się słońcu z zamkniętymi oczami. Usiąść na trawie by odpocząć, poczuć ziemię dnem miednicy. Możesz wspominać przeszłość lub opowiadać o marzeniach i przyszłości.

Możesz siedzieć i przez dłuższą chwile, zanurzyć się w teraźniejszości, odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie jestem, jak się czuje i czy chcę tu zostać. Możesz zostać, możesz zostać i snuć plany na przyszłość. Możesz wstać i biec, i skakać przypominać sobie, jak to było kiedyś – radośnie. Bo tak już kiedyś robiłaś, beztrosko biegałaś, rzucałaś kamienie do wody, patrzyłaś w niebo tuląc się do drzewa i widziałaś jego/jej rozłozyste gałęzi, które chroniły od deszczu. 

Możesz wygodnie położyć się …i poczuć, że jesteś częścią wszechświata. Umiesz rozmawiać z przyrodą, karmić się nawzajem. Odczuć, że nie jesteś sama. Przytulić siebie. Poczuć wiatr i zapach nadchodzącej pory roku. Pokochać ten czas, zapamiętać swój ruch. Odczuć gotowość ku nowemu, by zaprosić nowe życie z doświadczeniem przeżytym Tu i Teraz. 

Tu i Teraz

Tu i Teraz

Tu i Teraz  Aby stać się lepszą, nie musisz czekać na lepszy świat. PHIL BOSMANS​ Możesz być sobą,…
Kobieta ma wiele twarzy

Kobieta ma wiele twarzy

Kobieta ma wiele twarzy Właściciel SPA dla wlosów /CURL EXPERT/ Kilka słów o Anecie Wiele lat temu, gdy…
Sesja ciążowa

Sesja ciążowa

Chcę Wam pokazać sesję ciążową wykonaną przy Służewskim Domu Kultury.  Tamtego wrześniowego dnia (04.09) byłam tam po raz…