Kobieta ma wiele twarzy

Właściciel SPA dla wlosów /CURL EXPERT/

Kilka słów o Anecie

Wiele lat temu, gdy jeszcze mieszkałam w Warszawie, rok 2014. Aneta szukała fotografa do swojego kolejnego projektu metamorfoz. Tak mi się wydaje, to było tak dawno temu. Już nie pamiętam, które z naszych fotograficznych spotkań było pierwsze. Ale zawsze spotykaliśmy się w dobrym towarzystwie niezwykłych kobiet, ciekawych wnętsz i osobliwej atmosfery, jak gdyby z filmów. Pracowaliśmy, uśmiechalismy się, wspieraliśmy się. 

Łączy nas pasja

Zmiany są niezbędne

Z Ateną łączy nas miłość do zieleni natury, długich spacerów, rowerowych przejażdżek na krótsze i dłuższe odległości. Łączenie natury do tego, co tworzymy i gdzie przebywamy. 

Muzyka we wszystkim, co robimy. Równowaga w życiu rodzinnym i zawodowym. Podążanie za spełnienie marzeń i realizacja pasji. 

Uczymy się nowemu i dzielimy się nabytą wiedzą z każdą kobietą, którą spotkamy w naszym życiu.  

Nasze drogi rozchodzą i się i przecinają się ponownie. 

Podczas sesji bądź/możesz być sobą

Przyjemne niespodzianki

Nie wiem, jak będzie niedługo, ale obecnie do dziś spotykam się z człowiekiem, z kobietą i słucham ją. Jak ma ochotę na swój rytm, to tańczy pod swoją muzykę. Ja stanowię się obserwatorem, nie narratorem. Tak było z Anetą. 

Ja mogę podpowiadać w wyborze stylizacji i kolorów teł. Mogę eksperymentować razem z Tobą. Znam światło i tam nachodzę swoją odskocznię. Kiedy widzisz siebie w lustrze, to nie fakt, że tak samo będziesz wyglądać w blasku moich świateł. Gdy tylko pokażesz mi moje zdjęcie, które Ci się podoba, to mogę próbować go odtworzyć, lecz lubię szukać Twoje inne nowe kadry, które opowiedzą o tej Kobiecie, z którą spotykam się na ten moment. Jesteś ciekawa, jaki jest Twój kadr? Twoje zdjęcie, które opowie o Tobie dziś? Napisz do mnie, zadzwoń, wtedy jest szans, że się spotkamy.