Sesja wizerunkowa

Agenta nieruchomości​

Kilka słów o Elwirze

Elwirę znam już od lat, jest właścicielką sklepu z ubraniami marki odzieżowej Bialcon i Rabarbar na Targowej w Warszawie. W tym roku próbuje coś nowego

Łączy nas pasja

Zmiany są niezbędne

Często zdarza się tak, że na sesje przychodzą Kobiety, które są na progu do zmian. Czasem o tym już wiedzą, a czasem nawet nie podejrzewają. 

Osobiście uważam, że zmiany w życiu są potrzebne, bo otwierają nas na nowe nieznane przygody. Podejrzewam, że każda z Was będzie miała swoje zdanie na ten temat. I to jest wspaniale, bo wszyscy różnimy się od siebie. A nasza różnorodność wzbogaca nas nawzajem.

Pamiętam tę niepewność, gdy przychodziłam w nowe nieznane. Zawsze byłam ciekawa, co przyniesie. 

Zmiana pracy, zmiana miejsca zamieszkania, zmiana, która przychodzi z nowym członkiem w rodzinie. Te pory zostają na długo w pamięci. 

Do fotografa również zwracamy się w podobnych momentach życiowych zmian, by je uwiecznić. 

Ja robię tak jak wszyscy, szukam możliwości uwiecznić różne etapy mojego życia na zdjęciach.

 

Podczas sesji bądź/możesz być sobą

Przyjemne niespodzianki

Nigdy do końca nie wiemy, co przyniesie współpraca dwóch ludzi, którzy częściej widzą się po raz pierwszy. 

Lubię wiedzieć, jak się czujesz na każdym kroku naszego działania, pytam, czego potrzebujesz, słucham. Czasem milczę, a czasem głośno opowiadam. 

Zdarza się, że pomagam w wyborze garderoby, możemy również korzystać z ubran, które kupuję na potrzeby sesji fotograficznych. Ktoś chce zaprosić wizażystkę i fryzjera lub czarodziejkę, która umie robić jedno i drugie. Elwira była rano u fryzjera, ale umalowała się już sama. 

Każdy działa na miarę swoich przyzwyczajeń i tak jest dobrze. Być i żyć tak jak się chce, w zgodzie ze sobą. Czy Ty również tak masz? 

Pomyśl czego potrzebujesz. Twoja sesja nie musi być nudna. Może być wymażona, szalona, niepowtarzalna, zaplanowana do najmniejszych detali, o Tobie, dla Ciebie, w taki sposób, w jaki potrzebujesz. Z nutką przygody. Podrużować możemy w realu lub w wyobraźni. Tańczyć, smiać się lub wspinać się do szczytu gór, by poczuć orzeźwiającą siłę chmur w deszczowy dzień. Ważne! Byś była na to otwarta.